RECEPCIONISTA DI AI 24/7

Niun yamada perdi.
Niun pedido perdi.

Un recepcionista di AI multilingue pa restaurantnan. E ta yuda clientenan na Hulandes, Ingles, Spaño y Papiamento y ta pone tur informacion directamente den e dashboard.

Cuater idioma disponibel Identificacion di number Disponibel 24/7
YAMADA ENTRANTEPedido nobo
EN BIBO
AI

Bon bini na Nova Pizza. Bo ta papia cu Nova, nos asistente di inteligencia artificial. Scoge: Nederlands, English, Español of Papiamento.

CLIENTE

Papiamento, por fabor. Mi kier haci un pedido.

Ta scucha e cliente…
Nederlands · English · Español · Papiamento Pedidonan pa telefon Tempo di preparacion adaptabel Dashboard sigur

DI YAMADA TE CUSHINA

E telefon ta bira
un empleado extra.

Traha mas trankil durante oranan ocupa, mientras cada cliente ta haya bon atencion.

01

Ta contesta cada yamada

E recepcionista ta saluda e cliente y ta tuma e pedido completo.

02

Ta duna e tempo di warda

E recepcionista ta bisa e tempo di preparacion cu a wordo configura, por ehemplo 30 minuut. Cada restaurant por adapta e tempo aki.

03

Tur cos den un dashboard

Nomber, number di telefon, adres, pedido y metodo di pago ta disponibel mesora pa e team.

Prijsnan cla – incluyendo 21% BTW

Scoge e solucion cu ta cuadra cu bo negoshi

Na cuminsamento bo ta paga e instalacion un solo biaha y e prome luna di servicio. Despues bo ta paga e suma mensual indica. Tur prijs ta inclui 21% BTW.

Solamente recepcionista di AI

Instalacion un solo biaha
€299
incluyendo BTW
Prome luna €249Despues €349 pa luna, incluyendo BTW
  • AI adapta pa bo negoshi
  • Conexion cu bo number actual unda esaki ta tecnicamente posibel
  • Dashboard y notificacionnan directo
  • Pedidonan, reservacionnan, citanan y peticionnan pa yama bek
  • Yamadanan di prueba y entrega listo pa uzo

500 minuut di yamada inclui.
Uzo adicional: €0,45 pa minuut, incluyendo BTW.

AI + tablet nobo

Instalacion completo un solo biaha
€549
incluyendo BTW
Prome luna €249Despues €349 pa luna, incluyendo BTW
  • Tur cos di Solamente recepcionista di AI
  • Tablet nobo pa recepcion
  • Soporte profesional y cargador
  • Dashboard completamente configura
  • Instalacion na bo local y splicacion pa bo team

Bo tin un tablet adecua caba? Instalacion riba bo mes aparato: €349 un solo biaha, incluyendo BTW.

Bo prome factura

Instalacion un solo biaha + prome luna di servicio, incluyendo 21% BTW.

Solamente recepcionista di AI€299 instalacion + €249 prome luna
€548
AI riba bo mes tablet€349 instalacion + €249 prome luna
€598
AI + tablet nobo€549 instalacion + €249 prome luna
€798
AI + sistema di caha completo y printernan di reciboFor di €1.549 instalacion + €349 prome luna
For di €1.898

E totalnan aki ta cubri instalacion standard y e prome luna cu 500 minuut di yamada. Minuutnan extra (€0,45 pa minuut) y trabou adicional acorda di antemano ta wordo cobra apart. Pa e sistema di caha completo bo ta ricibi un cotisacion definitivo di antemano.

Servicio y soporte mensual di AI

€349 / luna

AI, procesamento di yamada, dashboard, actualisacionnan, soporte standard y 500 minuut di yamada inclui. Uzo adicional: €0,45 pa minuut.

Servicio y soporte pa caha y printer

€449 / luna

Tur cos di e servicio di AI, mas soporte pa e tablet cu nos ta entrega, e proceso standard di print y e printernan.

Download prijsnan y paketenan (PDF)

E documento aki ta na Hulandes.

DEMOSTRACION PRIVA Y PERSONAL

Descubri kico AI
por haci pa bo negoshi.

E demo di voz no ta publico y ta disponibel solamente riba peticion. Asina nos por splica e posibilidadnan trankilamente y mustra con e asistente por wordo adapta pa bo negoshi.

  • Hulandes, Ingles, Spaño y Papiamento
  • Adaptabel na bo servicionan y manera di traha
  • Splicacion personal sin compromiso
DEMO RIBA PETICIONAI Reception
PRIVA
SIN ACCESO PUBLICO NA E ASISTENTE DI VOZ

Pidi bo demostracion personal

Conta nos brevemente ki tipo di negoshi bo tin. Despues nos ta mustra con e recepcionista di AI multilingue por atende yamadanan, peticionnan y reservacionnan.

Pidi un demo priva info@aireception.nl

Seguridad y privacidad

Transparente tocante proteccion, wardamento y eliminacion

Sin promesanan general sin splicacion. Aki bou bo por mira nos medidanan standard y download e documentonan actual.

Proteccion MFAAutenticacion cu varios factor pa cuentanan di administracion unda e sistema ta suporta esaki.
Maximo 30 diaSegun e configuracion standard, contenido di cliente den e dashboard administra ta wordo elimina den un maximo di 30 dia.
Acceso sigurCuentanan individual, derechonan minimo y sin login di administracion comparti.
Conexionnan sigurHTTPS/TLS y webhooks autentica cu secrets of tokens.
Grabacion no ta standardGrabacion di yamada solamente despues di un acuerdo cla, un meta y informacion pa esnan cu ta yama.
Respuesta na incidentenanProceso fiho pa limita e incidente, investiga, notifica e cliente, recupera y evalua.
Luganan di wardamento: dependiendo di e proveedor scogi, procesamento di voz cu AI y telefonia por tuma luga pafor di EER. E registro di proveedornan ta indica pa cada servicio e posibel luga, periodo di wardamento y garantianan. E anexo specifico di e cliente ta determina kico ta realmente activo.

Bo tin un pregunta tocante privacidad of seguridad?

Tuma contacto cu AI Reception. Nunca comparti contraseña of yabi di API via email.

info@aireception.nl